Перший заступник голови облради Юрій Поліщук привітав пацієнтів госпіталю ветеранів війни з Днем захисника вітчизниФОТО.  Напередодні Покрови пресвятої Богородиці та Дня захисника України у медичному закладі відбувся святковий концерт. На стаціонарному лікуванні у госпіталі нині перебувають понад дві сотні пацієнтів, третина з них - учасники АТО.
"З нагоди прийдешнього свята хочу подякувати усім вам за те, що ціною власного життя та здоров'я зупинили агресора і сьогодні більша частина України може вільно розвиватись і жити під мирним небом" , -  наголосив у своєму вітальному слові Юрій Поліщук.
Перший заступник голови облради схвально оцінив ініціативу членів Спілки ветеранів АТО Ківерцівського району та Тростянецької ОТГ, які долучились до організації святкового концерту. Він також подякував юним талановитим співачкам, які є водночас волонтерками -  Владі Чайці та Христині Панасюк. Дівчата цього дня дарували свій талант пацієнтам госпіталю, а вже увечері вирушають на Схід, аби виступити перед бійцями на передовій. 
Т.в.о. директора КП "Волинський обласний госпіталь ветеранів війни" обласної ради Тетяна Масікова зауважила, що психологічна реабілітація бійців, які сьогодні відновлюють втрачене здоров'я тут, є одним із першочергових завдань для тутешнього медичного персоналу.
"Концерти в нашому закладі відбуваються нерідко, адже дуже багато уваги ми приділяємо саме арттерапії. Цю традицію в нас започатковано з 2014 року, відтоді для наших хлопців неодноразово виступали із концертами як українські, так і зарубіжні співаки, виступали актори облмуздрамтеатру та Палацу культури",- розповіла пані Масікова.

Також, перед початком концерту до усіх присутніх із вітальним словом та молитвою звернувся військовий капелан Олкесандр Вронський, адже духовна підтримка для пацієнтів госпіталю є теж дуже важливою. 

Не оминули увагою на святі й тутешніх лікарів. Перший заступник голови облради Юрій Поліщук вручив почесні грамоти та подяки медикам за якісне надання спеціалізованої реабілітаційної допомоги учасникам АТО та ветеранам, які лікуються у госпіталі.