ПАТ "Волиньгаз" працює у збиток? (Відео) Під час засідання постійної комісії   з питань промисловості, транспорту, зв’язку, ПЕК, архітектури, будівництва та ЖКГ  депутати заслухали питання про діяльність ПАТ "Волиньгаз".  ВІДЕО.
Відповідну інформацію надав голова правління  Мирослав Коротя.  Він розповів, що  на Волині зареєстровано 246 тис. споживачів природного газу серед населення та дві тисячі  юридичних осіб, які є споживачами природного газу. Загальна протяжність мереж - понад 7,7 тис. км.   У 2018 році було затверджено інвестиційну програму обсягом в майже становила 25 млн грн і майже стільки ж в  у 2019 році. Мирослав Коротя каже, що цих коштів не достатньо.  Адже для  стабільного  функціонування газового господарства в області потрібно 110 млн грн. 
Зі слів голови правління, тариф для ПАТ "Волиньгаз" востаннє переглядали у 2017 році. Діяльність підприємства наразі  є збитковою, за 2018 рік збитки становили 166 млн грн, у 2019 році  очікують збитків на   260 млн грн. 
 За інформацією пана Короті, НКРЕКП ухиляється від обов’язків з регулювання галузі та веде неправильну політику.   "При цьому,  не йдеться про те, що населення повинно платити більше", - наголошує голова правління ПАТ "Волиньгаз". Він розповів, в структурі ціни газу для населення 90% отримує НАК "Нафтогаз",  1,9%  - "Волиньгаззбут", 0,2% - "Укртрансгаз" і 8,9% за розподіл  дістається "Волиньгазу".
Голова постійної комісії Юрій Цейко відмітив, що проблем додається ще й тому, що знизився рівень споживання газу промисловими підприємствами, співпраця з якими для облгазів є більш рентабельною, аніж з побутовими споживачами.

Інформацію про діяльність облгазу депутати взяли до відома.