Основному Закону нашої держави виповнюється 24 роки



Конституцію України було прийнято 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради ІІ скликання. Відтоді цього дня в нашій державі щорічно відзначається одне із найбільших державних свят - День Конституції України.
26 червня на Київському майдані Луцька, перед головною адміністративною будівлею області, відбулись урочистості. У зв'язку із карантинними обмеженнями цьогорічний захід не був велелюдним та відбувся без представників громадськості. Голова обласної ради Ірина Вахович, очільник облдержадміністрації Юрій Погуляйко, виконувач повноважень Луцького міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт та радник міського голови Ігор Поліщук вшанували  полеглих Героїв України хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя монументу "Борцям за волю і незалежність України".
Вшанування Основного закону держави з дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних обмежень відбувається усіх куточках Волині. В містах обласного значення, ОТГ, районних центрах та інших населених пунктах області діють тематичні виставки та онлайн проєкти з нагоди  24-ї річниці Конституції України. У Державному архіві області також організовано онлайн-експозицію на тему: «Основний закон України».