Оприлюднили експертний висновок до Законопроекту про зображення учасників бойових дій у соціальній рекламіУкраїнська асоціація районних та обласних рад підготувала та надала експертний висновок до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо розміщення соціальної реклами з зображеннями учасників бойових дій, волонтерів та інших осіб які мають особливі заслуги перед Батьківщиною».

Законопроектом вносяться доповнення до ст. 12 та 16 Закону України «Про рекламу» та до ст.36 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».

Ініціатива дає додаткові механізми популяризації українських воїнів та людей, що мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

Відповідно до Законопроекту, органи місцевого самоврядування базового рівня мають право бути замовниками такої соціальної реклами та, водночас, надавати пільгові умови для розповсюджувачів реклами.

Крім того, на місцеве самоврядування покладатиметься функція виготовлення та розповсюдження матеріалів, що стосуються військово-патріотичного виховання молоді.

Ознайомитись з експертним висновком Асоціації на Законопроект можна натиснувши на посилання - Експертний висновок Української асоціації районних та обласних рад до проекту Закону України № 7360 від 06.12.2017 року.

 

Джерело: сайт УАРОР