Олександр Омельчук цікавиться, як освоїли бюджетні кошти, спрямовані на ліквідацію екологічного лиха в КовеліОбласна рада підтримала запит депутата щодо використання бюджетних коштів, спрямованих на усунення наслідків екологічної катастрофи, який спрямований голові ОДА.

Олександр Омельчук нагадує, що   Ковель та район опинились на межі екологічної катастрофи через діяльність Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод»."Забруднюється не лише прилегла територія, а й річка Турія. З метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Волинської області, недопущення переростання екологічної катастрофи в надзвичайну ситуацію регіонального рівня було прийнято рішення Волинської обласної ради №13/2, №13/56 від 12.04.2017 року, розпорядження Волинської обласної державної адміністрації №305 від 20.06.2017 року «Про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету», протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09.06.2017 року №16, пов’язаної з діяльністю Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод», було виділено кошти на суму 1 млн 300 тис. грн.
Враховуючи вищезазначене, керуючись Законом України «Про статус депутатів місцевих рад, прошу надати інформацію про проведені заходи та використання бюджетних коштів в сумі 1млн 300 тис. грн. з резервного фонду обласного бюджету, які спрямовані на усунення наслідків екологічної катастрофи", -- звертається депутат.

Результати голосування за запит

 

Всі запити Олександра Омельчука

 

Всі депутатські запити