Оксану Бугайчук рекомендовано призначити директором санаторію "Пролісок" (Відео)Сьогодні відбулося засідання засідання постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Серед низки питань порядку денного депутати розглянули проект рішення Про призначення Бугайчук О. В. на посаду директора комунального підприємства «Санаторій матері і дитини «Пролісок». ВІДЕО.

Нагадаємо, в ході засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників, підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області переможцем серед 7 претендентів було визнано Оксану Бугайчук.

 

У членів майнової комісії Сергія Слабенка та Святослава Кравчука було декілька питань до кандидата на посаду відомої волинської оздоровниці. Зокрема, депутати цікавилися біографією претендентки та її баченням розвитку санаторію.

Оксана Бугайчук розповіла, що  має освіту економіста. Працювала за спеціальністю на кількох фірмах. Має досвід керівної роботи. Вона вважає, що в санаторії варто пошукати можливості для збільшення доходів, що буде корисним як самій оздоровниці, так і обласному бюджету. Для цього  кандидат планує низку заходів для покращання якості послуг проживання, харчування, лікування, реабілітації та дозвілля.   Пропонується також   поліпшити  маркетингову політику в санаторії. При цьому,  пані Бугайчук наголосила, що хоче працювати з досвідченим трудовим колективом, який нині трудиться в комунальному підприємстві.

Між тим, голова конкурсної комісії, перший заступник голови облради Олександр Пирожик наголосив, що від Оксани Бугайчук  очікують діяльності ефективного менеджера і рекомендував не забувати про соціальну відповідальнсть санаторію.

Святослав Кравчук пропонував претендентці уважніше вивчити медичну частину діяльності підприємства, а тому рекомендував тісно співпрацювати з управління охорони здоров'я ОДА та з клініками, які займаються медичною практикою.


Комісія рекомендувала  укласти контракт з Оксаною Бугайчук  терміном на три роки.