ОДА просять подати щодо звернення до ЦВК стосовно призначення виборів у новоутворених територіальних громадах та у громадах, які приєднуютьсяНа початку поточному року Журавлинською сільською радою Старовижівського району було закінчено всі законодавчо передбачені заходи щодо її приєднання до Смідинської об’єднаної територіальної громади.
Про це йдеться у запиті депутата Михайла Імберовського.

"У грудні 2018 року Волинською обласною радою було затверджено зміни до перспективного плану про добровільне об’єднання громад. Проте, на сайті обласної державної адміністрації у поточному році немає жодного розпорядження щодо затвердження висновків про відповідність об’єднання (приєднання) територіальних громад, що може свідчити про гальмування процесів децентралізації в області. Висновки про об’єднання окремих громад, таких як наприклад Липинська, Підгаєцька затверджені розпорядженням голови облдержадміністрації у минулому році, але чи спрямовані відповідні подання облдержадмінстрацією у Центральну виборчу комісію у законодавчо визначений десятиденний термін з дня отримання відповідних рішень сільських рад про об’єднання (приєднання) наразі невідомо.
Враховуючи зазначене прошу невідкладно затвердити розпорядженням відповідні висновки щодо тих громад, по яких вже прийняті відповідні рішення. Одночасно прошу надати відповідь, по яких громадах на сьогодні обласною державною адміністрацією подані звернення до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів у новоутворених територіальних громадах та виборів у громадах, які приєднуються і де ще такі вибори Центральною виборчою комісією не призначені", - цитуємо запит пана Імберовського, що підтриманий більшістю ради та спрямований олові Волинської обласної державної адміністрації  для розгляду і вирішення по суті.

Результати голосування за запит

Всі запити Михайла Імберовського

Всі депутатські запити та реагування на них