Облрада розглядатиме проект регуляторного акту «Про затвердження Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Волинської області»З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту рішення обласної ради «Про затвердження Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Волинської області» управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації  оголошує про його публікацію.
Повний пакет документів до проекту рішення розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Волинської обласної державної адміністрації: www.voladm.gov.ua з 16 травня 2017 року та веб-сайті Волинської обласної ради: www.volynrada.gov.ua з 12 травня 2017 року.
Зауваження та пропозиції стосовно проекту  в письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення в газеті "Волинь-нова" (буде  надруковане 23.05.2017) за адресою 43027, м. Луцьк, Київський майдан, 9, тел/факс.(0332) 740132 Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації e-mail: eco@voleco.voladm.gov.ua.