Облрада проголосувала за звернення до центральної влади. Сесію завершено 

Не підтримано проєкт Юрія Гупала       Про звернення депутатів Волинської обласної ради до Президента України Зеленського В. О. щодо сприяння забезпеченню конституційних прав жителів прикордонних областей України з країнами Євросоюзу.
 

Підтримано проєкт Про звернення депутатів Волинської обласної ради до Президента України В. Зеленського щодо забезпечення безперешкодного доступу жителів прикордонних районів за лінію прикордонних інженерних споруджень.
 

 Не підтримано проєкт фракції "Свобода"      Про звернення до Президента України та Голови Верховної Ради України щодо неприйнятності надмірно високого розміру грошової застави на місцевих виборах. Голова фракції Анатолій Вітів пропонував повернутися до розгляду цього питання, але пропозиція не була підтримана.
 

 Підтримано проєкти:

-      Про звернення до голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо недоцільності передачі функцій епідеміологічного нагляду на місцеві бюджети;
 

 -     Про Звернення депутатів Волинської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України щодо фінансування госпіталів ветеранів війни;
 

  -       Про Звернення депутатів Волинської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України та Національної служби здоров’я України щодо фінансування протитуберкульозних закладів.