Обласний "Хоспіс" буде переселятися в Боголюби уже на цьому тижніНагадаємо, після низки бюджетних слухань   депутати обласної  ради дійшли висновку, що приміщення, в якому знаходиться обласний "Хоспіс" варто виділити обласному онкодиспансеру. Після відвідин цього закладу депутати впевнилися, що бракує палат для хворих, які проходять курс хіміотерапії.

Після цього було чимало консультацій лікарів та керівництва обласної ради і прийняте спільне рішення про те, що хоспіс варто перенести в обласну лікарню Боголюбах.

Для підготовчих та ремонтних робіт облрада виділила 1 млн грн.

Сьогодні голова обласної ради Ірина Вахович побувала в Боголюбській лікарні з інспекцією, аби ососбисто переконатися, чи створені достойні умови для пацієнтів хоспісу.

Для потреб цього закладу в лікарні виділили частину другого поверху. Є вантажний ліфт, з допомогою якого можна піднімати пацієнтів. Палати розраховані для двох людей. Вони -  великі та просторі.

Наразі вирішуються технічні та організаційні питання між адміністраціями двох закладів щодо майбутнього функціонування. Залишилося зробити кілька останніх штрихів для наведення порядку в палатах та перевезення та встановлення в них функціональних меблів.

До слова, в оновленому приміщенні хоспіс зможе приймати 30 людей, а не 25, як в нинішніх умовах.

Голова обласної Ірина Вахович каже, що побаченим задоволена.

"Ніяких загроз нормальному функціонуванню хоспісу немає. Пацієнтам створили умови кращі, ніж в них були.Тут сонячно, гарно, свіже повітря", - ділиться враженнями голова облради.

Ірина Вахович запевняє, що нічого переживати й персоналу обласного хоспісу. Вона каже, що може відбутися скорочення частини  технічного персоналу. Але всі ці люди при бажангні можуть влаштуватися на роботу в обласний перинатальний центр, де сьогодні є вільні вакансії.

 Вивільнені приміщення обласного хоспісу будуть використовуватися для відділення хіміотерапії обласного онкодиспансеру.

ФОТО