Обласна рада затвердила обласний бюджет 2018 року (Відео)Відео

 Депутати розглянули питання  Про обласний бюджет на 2018 рік.

 Голова бюджетної комісії Ірина Вахович запропонувала депутатам проголосували за проект рішення у  редакції бюджетної комісії

Святослав Кравчук закликав передбачити в обласному бюджеті 400 тис. грн на пам'ятник Липинському у Затурцях Локачинського району.

"Я противник будівництва пам'ятників за бюджетні кошти, але якщо депутати підтримають, то ці кошти можна буде передбачити при внесенні змін  до обласного бюджету", - наголосив Ігор Палиця.

За бюджет проголосували 55 депутатів. Ігор Палиця привітав волинян з цією подією  і відзначив активну роботу депутатів у плані підготовки проекту бюджету. "Багато хто нарікав на депутатів за те, що ми не проголосували за бюджет в кінці року. Ці нарікання - марні. Хто кричав "все пропало"   – або не фахівець, або провокатор. Ми зробили свою роботу якісно і зважено підійшли до підготовки головного фінансового документу", - сказав голова облради.

Попередній голова бюджетної комісії Андрій Турак відзначив, що чимало проблемних питань було виявлено під час бюджетних слухань, які відбулися в обласній раді упродовж січня.