"Нехай Божа Матір почує наші щирі проханням про мир, благополуччя, гідне і щасливе майбутнє нашої держави", - вітання Ірини Вахович з нагоди свят 

     Дорогі волиняни!

 

Прийміть щирі вітання із Днем захисника України! Днем Українського козацтва! Днем  створення Української Повстанської Армії та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

 

            14 жовтня - це визначна дата, яка поєднує у собі кілька славних сторінок історії нашої держави від минувшини і до сьогодення та є уособленням  незламності духу українських воїнів. Подвиги козаків та повстанців надихають нас бути гідними своїх прадідів та йти вперед до перемоги і нині.

            Сьогодні ми чітко знаємо, хто такі захисники України. Вони живуть серед нас. Це наші кращі сини та доньки,  для яких поняття патріотизм, честь, гідність, сила та відвага є основою світогляду та життєвих принципів. Схиляю голову перед подвигом сучасних українських Героїв! 

            Помолімося Пресвятій Богородиці, щоб вона узяла під свій Священний Покров бійців, які нині стоять на захисті нашої незалежності, нашої свободи та нашого спокою.

            Від себе особисто та від усіх обранців волинської громади зичу усім українським воїнам міцного здоров'я, незламності духу, добра, щастя, сили і  віри у перемогу!  Нехай Божа Матір почує наші щирі проханням про мир, благополуччя, гідне і щасливе майбутнє нашої держави.   

 

Слава Україні! Слава захисникам України! Слава Героям!

 

З повагою,

Голова Волинської обласної ради Ірина ВАХОВИЧ