Навчання в рамках проекту «Транскордонна система пошуку інвестора Польща-Україна»Представників органів місцевого самоврядування, сільських та селищних голів  з Волині  будуть навчати, як залучати прямі іноземні інвестиції у свій регіон. Навчання відбудуться в рамках проекту «Транскордонна система пошуку інвестора Польща-Україна», що реалізується Волинським обласним фондом підтримки підприємництва спільно з Центром Промоції Інновацій та Розвитку з м. Білосток (Польща) в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013», яка фінансується Європейським Союзом.

В навчаннях візьмуть участь 60 представників з Волині, серед яких голови сільських та селищних рад, представники районних рад та районних адміністрацій області. В ході першого блоку навчань учасники будуть розглядати наступні питання: що таке прямі іноземні інвестиції, їх суть, класифікація, типи, тенденції; ключові завдання органів державної влади щодо залучення прямих іноземних інвестицій, організаційна та інституційна основа для залучення ПІІ; підготовка продукту для інвестування.  Навчання відбуватимуться 24-25 березня, 1-2 та 3-4 квітня в конференц-залі готелю «Україна».

Перед учасниками навчань зі вступним словом виступить голова Волинської обласної ради Валентин Вітер, голова Наглядової ради фонду Василь Байцим та директор Волинського обласного фонду підтримки підприємництва Ольга Шворак.