Нас єднає те небо, яке тримає Небесна СотняГромадська хода у пам'ять за загиблих за єдність України відбулася в обласному центрі 21 листопада. Лучани пройшлися від Луцького базового медичного коледжу на Театральний майдан до пам’ятного фотостенду Героїв Небесної Сотні.

Після відкриття та освячення меморіальної дошки загиблим воїнам УПА, з нагоди Дня Гідності та Свободи сотні лучан рушили ходою вулицею Лесі Українки.

Україна – країна героїв, великих князів, хоробрих козаків та відчайдушних захисників Батьківщини, які самовіддано боронили свободу та волю українського народу в різні історичні періоди, - зауважили учасники заходу.

Окрім того, духівники відслужили панахиду за загиблими.

«Сьогодні ми відгукнулися на заклик Героя Небесної сотні Устима Голоднюка, який казав: «Тримайте, бо падає небо». Я вважаю, що сьогодні на цю площу вийшли ті, хто готовий тримати небо. І дякувати Богу, що такі люди є. Ми зібралися, аби вклонитися перед їхнім подвигом. Сьогодні нас єднає те небо, яке тримає Небесна Сотня. І хай Господь у подальшому допоможе нам зробити це небо світлим, яким вони прагнули його бачити. Наше майбутнє орошене кров'ю тих, перед лицем яких ми вклоняємося», - звернувся до присутніх настоятель храму у селі Княгининок Луцького району, військовий капелан, протоієрей Михайло Бучак.

Учасники громадської ходи поклали квіти до пам’ятного стенду.

Вшановувати пам’ять полеглих Героїв, вважає радник Луцького міського голови, депутат Ігор Поліщук, варто й своїми справами.

«Я вважаю, що всім українцям варто вшановувати пам’ять полеглих не лише покладанням квітів, а й своїми вчинками, роботою, ставленням до оточуючих. Потрібно продовжувати розбудову вільної, сильної держави, за яку загинули наші Герої», - зауважив Ігор Поліщук.

Інформація та фото ІА "Волинські новини"