Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь Ігор Сокол зустрівся з керівництвом областіВперше за період своєї дипломатичної каденції   на Волині побував Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні  Ігор Сокол.   З   високим гостем   зустрілися голова обласної ради Ірина Вахович, заступник голови ОДА Олександр Троханенко, депутат облради Святослав Кравчук та директор департаменту зовнішніх зносин, залучення інвестицій та з питань туризму, курортів ОДА Ігор Чуліпа.

 Посол  наголосив, що налагодження економічних стосунків, а не політика - є головною місією білоруської дипломатії, оскільки країна орієнтована на експорт.  "60% продукції, що виробляється в Білорусії, відправляється на експорт", -  підкреслив  Ігор Сокол.

В   нашій країні   пан Посол  часто буває на українсько-білоруських підприємствах. Єдине  таке на Волині - ТзОВ "БКМ-Україна". Це підприємство є дочірнім  ВАТ  "Керуюча Компанія Холдинга "Белкоммунмаш", що  спеціалізується на виробництві наземного міського електричного транспорту в країнах СНД. Зокрема, підприємство в Луцьку збирає   тролейбуси. В цих машинах, зі слів Посла, 25% запчастин українського виробництва.

 Інший важливий вектор співпраці - культурно-гуманітарний. Нещодавно, попри карантин,  українська делегація взяла участь у фестивалі "Слов’янський базар", під час якого організовано День України. Ігор Сокол запевняє, що в Білорусії зацікавлені в участі українських делегацій в таких акціях.

В ході зустрічі пан Посол запросив керівництво Волині взяти участь у Третьому Форумі Регіонів України та Республіки Білорусь, що відбудеться у м.Гродно  в першій декаді жовтня. Попередній Форум відбувся в українському Житомирі.