НА ВОЛИНІ ВІДКРИЛИ ОФІС ПРОСТИХ РІШЕНЬ ТА РЕЗУЛЬТАТІВМета цієї всеукраїнської громадської організації – просування реформ та підготовка законодавчих ініціатив.
На відкриття Волинського регіонального відділення прибула команда Офісу простих рішень та результатів: керівниця організації Марія Барабаш, експерт з економічних реформ Ярослав Романчук, з регіонального розвитку - Аліна Савченко та очільник Івано-Франківського регіонального відділення Офісу Геннадій Якубовський. Під час зустрічі із головою Волиньради Григорієм Недопадом, очільником ОДА Юрієм Погуляйком вони обговорили потенціал та проблематику області, результати реформ та труднощі їх проходження.
Волинське відділення - це вже 12 регіональне представництво Офісу в державі. Його очолив гендиректор ПрАТ «Луцьксантехмонтаж №536» Ігор Чорнуха.  Він представив свою команду та розповів про пріоритети діяльності: "У першу чергу я докладатиму максимум зусиль, аби в Україні втілювалися  в життя реформи у сфері економіки, а зокрема- максимальне спрощення ведення бізнесу. Моя команда уже напрацьовує ідеї та алгоритми дій, а також шукає можливості їх втілення за посередництвом центрального Офісу ", - розповів Ігор Чорнуха.
Марія Барабаш розповіла про реформи, вже втілені командою Офісу, одна з таких- містобудівні зміни. Експерти мають сподівання, що філії на місцях сприятимуть втіленню національних реформ. "У нас все залежить від лідерства: не повноваження дають сили, а лідерство. Ми збираємо національну раду реформ, це - повністю наш інструмент під головуванням Володимира Зеленського, туди входить весь Уряд, всі голови профільних комітетів Парламенту, голова Нацбанку, спікер, тобто весь топ-менеджмент країни, який може приймати рішення. 99% всіх рішень, які ми виносили на засідання ради реформ, були підтримані одноголосно», - стверджує Марія Барабаш.
Гостям також влаштували екскурсію до Олицького замку, аби привернути увагу до збереження цієї національної пам’ятки. Голова Волиньради Григорій Недопад розповів про плани та наміри щодо реконструкції історичної спадщини князів Радзівілів, зауваживши, що це стратегічний для Волині об'єкт. "Процес уже стартував. Ми підходимо до цього питання комплексно, адже професор Заболотний готує проект ревіталізації всієї Олики. Йдеться не лише про реконструкцію замку, а й про всі пам’ятки на території селища та його інфраструктуру загалом. Цей проєкт уже включений у програму «Велика реставрація». Наприкінці жовтня ми плануємо тут провести міжнародну науково-практичну конференцію. Дуже добре, що сьогодні нам випала нагода показати цей об'єкт тим, хто може впливати на прийняття рішень у столиці. Ми використовуємо всі  можливості, аби про наш туристичний проєкт знали і допомагали нам у його втіленні", - наголосив Григорій  Недопад.
Керівниця Офісу пообіцяла сприяння: "Я буду розмовляти з цього приводу з міністром інфраструктури Олександром Кубраковим. Цей об'єкт варто не лише включити в проєкт «Велика реставрація», а й варто розробити бізнес-план, порахувати не лише витратну, а й дохідну частину. Адже тут можна проводити великі форуми, конференції, конгреси, розвивати ресторанний та готельний бізнес", - зауважила Марія Барабаш опісля  ознайомчої екскурсії пам’яткою.