На Волині тривають Дні парламенту в Україні23-25 лютого експерти Програми USAID РАДА проводитимуть Дні парламенту на Волині – серію заходів, спрямованих на підвищення обізнаності волинян щодо діяльності Верховної Ради та налагодження співпраці між депутатами та виборцями. Так, сьогодні в режимі відеоконференції відбулась розширена онлайн-дискусія на тему: "Діалог парламентарів та місцевих громад для спільного порядку денного". Участь у заході взяли голова обласної ради Григорій Недопад, його заступник Григорій Пустовіт, керуючий справами апарату облради Дмитро Дубняк, народний депутат України Ірина Констанкевич, керівники органів місцевого самоврядування області, представники неурядових організацій та експерти.
Модераторка нинішнього заходу- виконавча директорка Волинського регіонального відділення Асоціації міст України Мар'яна Конончук зауважила, що  головною метою нинішньої дискусії  є обговорення проблеми повноважень і діяльності громад у нових умовах.  
"Серед тем, які ми плануємо обговорити є завершення реформи децентралізації та остаточний розподіл повноважень органів місцевого самоврядування на власні та делеговані повноваження, державна підтримка регіонального розвитку, роль Агенцій регіонального розвитку як інструменту комунікації між центральними органами влади та ВРУ щодо підтримки регіонального розвитку. А також - створення Координаційної ради органів місцевого самоврядування при голові обласної ради. Ми очікуємо, що Волинська координаційна рада, що буде створена вже найближчими днями, стане максимально дієвою для органів місцевого самоврядування області", - зауважила вона.
Своєю чергою Григорій Недопад зауважив, що Координаціна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради була створена рішенням сесії обласної ради сьомого скликання під головуванням нинішнього народного депутата України Ігоря Палиці.
"Сьогодні є потреба оновити склад та підходи до роботи цієї Координаційної ради, адже відбулись зміни в адміністративно-територіальному устрої нашої області. У нас вже немає 16 районів, адже їх залишилось лише 4. Уже немає чіткого розмежування між містом і селом, оскільки утворено 54 територіальні громади. Ця координаційна рада включатиме усіх голів ОТГ області та очільників районних рад. Маємо надію, що також буде присутній голова облдержадміністрації, а також представники Асоціації міст України. До участі ми також запрошуємо депутатів Верховної Ради України від Волині, хоча й розуміємо, що у них досить насичений графік роботи в Парламенті та на округах. Сьогодні є ряд проблемних питань з якими віддалені від обласного центру громади залишаються наодинці, зі складнощами в роботі стикаються і ті голови ОТГ, які обрані вперше. Тому основним покликанням нашої координаційної ради має стати - діалог між усіма органами місцевого самоврядування нашого краю, а також взаємопідтримка та взаємодопомога ", - резюмував він.