На Волині перебуває делегація лікарів з ПольщіГрупа лікарів з польського Лодзя приїхала до нашої області для налагодження співпраці з українськими колегами. Куратором цього візиту є Волинське товариство лікарів польського походження.

Сьогодні польська делегація мала ділову зустріч в обласній раді із заступником голови облради Романом Карпюком, головою постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства Олександром Зінчуком та радником голови обласної ради, депутатом Вячеславом Рубльовим.  

Представники Волиньради заявили про готовність до співпраці з польськими колегами задля обміну досвідом в сфері медицини та реформування системи охорони здоров'я. "Нам імпонує польська модель медицини. Не варто вчитися на своїх помилках, а слід перейняти польський досвід системи охорони здоров'я", -- висловив свої міркування голова профільної комісії ради Олександр Зінчук. Він також заявив, що українські лікарі мають непогані напрацювання в сфері медицини і готові поділитися своїм досвідом з поляками. Звісно, ніхто не відмовлятиметься і від можливостей стажування в Польщі. "Нам цікава будь-яка співпраця, яка приноситиме користь", -- зауважив заступник голови Волиньради Роман Карпюк.

Вячеслав Рубльов розповів про спільні проекти з поляками в царині відновлення спільної культурної спадщини.

Сьогодні польські лікарі відвідають Волинську обласну клінічну лікарню, Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання та Волинський обласний онкологічний диспансер.