На посаду директора ОДЮСШ інвалідів рекомендовано Миколу ЗайченкаКонкурс на посаду директора Обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів обласна рада оголосила 21 грудня минулого року.

Сьогодні конкурсна комісія для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників, підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області розглянула єдину заяву претендента. Керувати школою виявляє бажання Микола Зайченко.

В його планах поліпшити матеріально-технічну базу закладу та підсилити кадрами тренерський склад. про роботу Миколи Зайченка позитивно відгукувався заступник голови облради, голова обласного відділення НОК Роман Карпюк. Він зауважив, що саме завдяки зусиллям Миколи Зайченка на Волині почав розвиватися паралімпійський рух і на сьогодні є чимало досягнень в багатьох видах спорту.

За результатми голосування, яке, згідно з Положенням,  відбувалося у закритому режимі, комісія рекомендувала укласти контракт з    Миколою Зайченком на посаду директора Обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів терміном на 3 роки.

Наразі  готується відповідний проект рішення сесії обласної ради, який попередньо  розглядатими   комісія з питань  освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.