На Нову українську школу спрямують понад 40 млн грн державних коштівБюджету області виділено субвенцію з державного бюджету   на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в загальній сумі 40 млн 73,8 тис. грн, з яких: 39 млн 374,5 тис. грн – на закупівлю засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи; 699,3 тис. грн – на закупівлю обладнання, інвентарю для фізкультурно-спортивних приміщень, засобів навчання, у тому числі навчально-методичної та навчальної літератури, зошитів з друкованою основою для закладів загальної середньої освіти, що беруть участь у експерименті з реалізації Державного стандарту початкової освіти.
 Питання про  внесння змін до показників обласного бюджету, пов'язане з цим, розглянула сьогодні  постійна комісія обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики.

Зі слів начальника управління освіти, науки та молоді ОДА Людмили Плахотної, 40% всієї суми коштів буде спрямовано на придбання мекблів для класів, де навчатимуть першокласників, 35% - на придбання комп'ютерної техніки та 25% - на придбання засобів навчання для НУШ.

Перший заступник голови облради Юрій Поліщук цікавився, чи отримають субвенційні кошти обласні комунальні освітянські заклади. Людмила Плахотна пояснила, що 300 тис. грн буде спрямовано на обласні спеціальні школи.

Депутати підтримали відповідний проєкт розпорядження голови ОДА "Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" у 2020 році".