"На лікування хворих з нирковою недостатністю методом гемодіалізу не вистачає 9 млн грн", - ОДАОбласною державною адміністрацією розглянуто   запит  депутата обласної ради Святослава Кравчука   про вирішення проблеми людей, хворих на ниркову недостатність, які потребують гемодіалізу.
"Відповідно до Закону України „Про Державний бюджет України на 2019 рік’' у складі медичної субвенції з державного бюджету обласному бюджету передбачено цільові видатки на лікування хворих з нирковою недостатністю в сумі 33 732,5 тис. гривень.
Станом на 01 листопада 2019 року використано 24,8 млн. гривень таких асигнувань, що становить 73,6 відсотка від загального обсягу цільових коштів.
На сьогодні незабезпеченість фінансовим ресурсом на лікування хворих з нирковою недостатністю методом гемодіалізу становить 9,0 млн. гривень.
Обласна державна адміністрація неодноразово зверталася до Міністерства охорони здоров'я України щодо збільшення обсягу медичної субвенції на ці цілі", - йдеться у відповіді виконавчої влади області.
 

Всі запити Святослава Кравчука

Всі депутатські запити та реагування на них