На конкурсі обиратимуть головних лікарів обласних закладівСьогодні відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Депутати розглянули низку кадрових питань. Зокрема, запропоновано продовжити контракт з головним лікарем Волинського обласного центру здоров`я Сергієм Новосадом до 30 листопада цього року. Далі керівника закладу обиратимуть, згідно з Положенням про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників, підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Це означає, що буде  проведено конкурс.

Нагадаємо, обласна рада вже оголосила конкурс на заміщення чотирьох вакансій у медичних комунальних закладах. Йдеться про  головного лікаря Волинської обласної інфекційної лікарні, головного лікаря лікувально-профілактичного закладу «Волинський обласний онкологічний диспансер», генерального директора Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання , генерального директора Обласного територіального медичного протитуберкульозного об’єднання. Оголошення опубліковане в газеті "Волинь-нова" 4 листопада. До 4 грудня претенденти мають право подавати відповідні документи в обласну раду.

На сьогоднішньому засіданні виникла дискусія стосовно продовження терміну дії контракту з головним лікарем онкодиспансеру Людмилою Бубеновою. Голова комісії Олександр Зінчук пропонував продровжити контракт з нею до 1 грудня цього року, а далі до завершення конкурсних процедур покласти обов'язки на завідувача онкомамологічним відділенням Юрія Малімона.

Між тим, депутат Михайло Бегаль переконував колег продовжити контракт з пані Бубеновою на довший термін, тобто, поки не оберуть нового головного лікаря.

Жодна з цих пропозицій не знайшла підтримки більшості комісії. Після обміну думками, депутати зійшлися на компромісному рішенні та рекомендували голові облради продовжити контракт з Людмилою Бубеновою до 31 грудня цього року.

Депутати також розглянули питання про головного лікаря Волинської обласної інфекційної лікарні. Головний лікар закладу Петро Гайдучик написав заяву на звільнення за згодою сторін. Комісія рекоменджувала сесії підтримати проект рішення Про звільнення Гайдучика П.Д. з посади головного лікаря Волинської обласної інфекційної лікарні. Виконання обов'язків головного лікаря рекомендовано доручити на заступника головного лікаря з медичної частини Руслана Морочковського.