На бюджетній комісії розглянули запит Галини Йовик про покращання житлових умов атовцю Юрію ЗінчукуНа 25 сесії обласної ради депутат Галина Йовик  озвучила депутатський запит щодо виділення коштів Зінчуку Ю.С. для покращення житлових умов. "До мене, як депутата обласної ради, звернувся житель селища Люблинець Ковельського району Волинської області Зінчук Юрій Степанович, який  брав безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України, є інвалідом 3 групи і має право на пільги, встановлені законодавством України для ветеранів війни-інвалідів війни.
На даний час він проживає в квартирі зі своєю мамою  Зінчук Валентиною Костянтинівною та братом Зінчуком Володимиром Степановичем. Перебуває на квартирному обліку в Люблинецькій селищній раді. Мама і брат мають важкі захворювання та згідно медичних висновків не можуть проживати в одній кімнаті з членами своєї сім’ї, в тому числі в ізольованій квартирі.
Враховуючи вищезазначене, відповідно до статей 10, 11, 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» прошу вжити усіх можливих заходів та віднайти можливість для виділення коштів для Зінчука Юрія Степановича на покращення житлових умов," - йдеться у запиті, підтриманому більшістю.

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та цінової політики взяла запит до відома та рекомендувала департаменту соціального захисту ОДА вивчити проблему та внести пропозиції щодо її вирішення.

Результати голосування за запит

Всі запити Галини Йовик

Всі депутатські запити та реагування на них