На будівництво школи-садочка в 55 мікрорайоні Луцька виділено 10 млн грнПро це стало відомо в ході сьогоднішнього засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики.

Депутати погодили внесення змін до показників обласного бюджету на 2017 рік у частині розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Після погодження бюджетної комісії, відповідне розпорядження прийматиме голова ОДА. Йдеться про збільшення   доходів спеціального фонду обласного бюджету на        10 607 000 гривень за рахунок цієї субвенції.  З цих коштів 10 млн грн буде спрямовано на будівництво школи-садочка в 55 мікрорайоні обласного центру. 607 тис. грн отримає  реабілітаційний центр Волинської обласної клінічної лікарні для придбання реанімобілів.

На засіданні також розглянули звернення депутата Анатолія Філюка про фінансування будівництва школи в с. Оленине Камінь-Каширського району. Кошти з державного бюджету в сумі 200 тис. грн вдалося залучити завдяки зусиллям народного депутата України Ірини Констанкевич.

Разом з тим, позиція районної влади -- спрямувати цю суму на благоустрій існуючого в Оленине навчального закладу, який будувався господарським способом. "Справа в тому, що будівництво нової школи "заморожене" ще в 2013 році. За нинішніми підрахунками, аби завершити цей об'єкт, потрібно 50 млн грн. При сумі в 200 тис. грн ніхто не захоче брати участі в тендерних процедурах і кошти можуть бути не освоєні. Тому пропонуємо спрямувати їх на благоустрій нинішньої школи, приміщення якої (після того  коли з'явиться нова) буде використовуватися як садочок", -- пояснив голова Камінь-Каширської РДА, депутат обласної ради Валерій Дунайчук.

Бюджетна комісія підтримала цю позицію.