На автодорозі "Локачі-Горохів" цьогоріч здійснюватимуть лише поточний дрібний ремонтУ департаменті регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації розглянули повторний запит депутата обласної ради Михайла Скопюка  щодо ремонту дороги "Локачі-Горохів" та повідомляють наступне:

"За інформацією Служби автомобільних доріг області, яка є балансоутримувачем зазначеної автомобільної дороги, сформовано пропозиції щодо стратегічних напрямків ремонтів автошляхів у 2020 році з урахуванням виконаних робіт у минулі роки та дотримання маршрутного принципу.

Проте, при формуванні переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році Укравтодором попередньо заплановано спрямувати на область лише 307,7 млн гривень. Пріоритетними маршрутами є дороги міжнародного, національного та регіонального значення. Державна автомобільна дорога загального користування Т-03-11 /Р-14/ - Седлище - Камінь-Каширський - Ковель-/М-19/ - Колодяжне - Локачі - /Н-17/ в переліку відсутня.

Транспортно-експлуатаційні властивості цієї автомобільної дороги підтримуватимуться за рахунок видатків державного бюджету, що спрямовуються на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання в межах виділеного фінансування", - йдеться у відповіді ОДА.

 

 

Всі запити Михайла Скопюка

Всі депутатські запити та запитання з реагуваннями на них