Микола Бущук звітує про депутатську діяльність
Звіт про роботу депутата Волинської обласної ради

Миколи Васильовича Бущука

Обраний депутатом Волинської обласної ради  на виборчому окрузі № 24  від Волинської обласної регіональної парторганізації політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП». Член фракції "УКРОП" в обласній раді. Працював у постійній комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства. Зараз є членом постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

За звітний період не пропустив жодного засідання сесії Волинської обласної ради та профільної комісії.

Пріоритетним напрямком у своїй роботі, як представника інтересів громади вважаю питання освіти, медицини та розвитку інфраструктури регіону. Активно співпрацюю з виборцями та за зверненнями громадян клопочуся про виділення матеріальної допомоги із депутатського фонду. Долучаюся до інших колективних звернень про виділення допомоги виборцям із депутатських фондів.

Підготував і подав на розгляд відповідних органів влади та посадових осіб 29 депутатських запитів і звернень. Зокрема у семи депутатських зверненнях порушувалось питання про надання матеріальної допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах. Мої запити за зверненнями людей про виділення матеріальної допомоги на проведення операцій і довготривале лікування, реалізовані за рахунок депутатських фондів, комунальної установи «Центр по здійсненню соціальних виплат» та Волинської обласної державної адміністрації. Ще п’ять депутатських звернень були направлені до Служби автомобільних доріг у Волинській області та ДП «Волинському облавтодору». Як результат:

1)   Відремонтовано відрізок дороги Видерта-Ворокомль-Залаззя-Бихів, між населеними пунктами Залаззя-Бихів;

2)   Проведено ямковий ремонт та грейдеруванняна відрізку автомобільної дороги О 030958 Судче-кордон Республіки Білорусь;

3)   на умовах співфінансування з обласного та місцевого бюджетів проводиться ремонт дороги по вул. Рівненській у с. Залізниця Любешівського району;

4)   створено місце для автобусної зупинки у с. Бірки, Любешівського району.

5)    налагоджено рух автобусів по маршруту Луцьк-Щитинь.

Крім того, неодноразово на сесіях обласної ради неодноразово порушував проблеми забезпечення медицини обладнанням, питання лісового господарства та освіти. Як наслідок, з обласного бюджету було виділено кошти на новий рентгенапаратЛюбешівській ЦРЛ; у селищі Любешів відкрито шахово-шашковий гурток та відремонтовано будинок культури у   с. ЦирЛюбешівського району, профінансовано інші соціальні об’єкти. В результаті звернення щодо запобігання нищення посівів дикими тваринами було створено в необхідній кількості відгодівельні майданчики та організовано підгодівлю диких мисливських тварин.

Крім того, продовжую працювати над питанням щодо створення пляжу біля річки Сліпа Турія.

Беру активну участь у заходах районного значення.

Постійно здійснюю прийом громадян у своєму окрузі незалежно від офіційних днів і годин прийомів.

 

Всі звіти депутатів обласної ради