Микола Буліга звітує про свою роботуЗВІТ ПРО РОБОТУ 

ДЕПУТАТА ОБЛАСНОЇ РАДИ  

БУЛІГИ МИКОЛИ МИКОЛАЙОВИЧА

 

Обраний депутатом Волинської обласної ради VII скликання на виборчому окрузі № 18 (Ковельський район) від Волинської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

 

Моя діяльність як депутата Волинської обласної ради спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців, у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

 

Роботу депутата побудував за декількома напрямками:

 

1.     Участь у пленарних засідання сесії

 

За звітний період із грудня 2015-го по жовтень 2016-го року відбулося 9 пленарних засідань сесій обласної ради, на яких я був присутній.

Мною подано 2 депутатських запити, які були підтримані на сесіях колегами-депутатами, а саме:

-       щодо діяльності атестаційних комісій органів поліції у Волинській області;

-       щодо надання допомоги для відбудови житлового будинку.

 

Найважливіші рішення, які я підтримав в обласній раді:

 

·        Про підтримку звернення депутатів Володимир-Волинської районної ради до Президента України, Генерального прокурора України та Володимир-Волинського міського суду щодо зняття обвинувачення про дезертирство бійців 51-ї ОМБР;

·        Про затвердження складу Тимчасової контрольної комісії обласної ради з питань проведення перевірки діяльності підприємств, установ та організацій, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області;

·        Про обласний бюджет на 2016 рік;

·        Про Регламент обласної ради сьомого скликання;

·        Про створення комунального підприємства "Волиньприродресурс";

·        Про Програму підтримки фінансово-господарської діяльності підприємств та установ спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2016-2020 роки;

·        Про затвердження Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Волинської області на 2016 - 2020 роки;

·        Про тимчасову контрольну комісію обласної ради з питань захисту інтересів територіальних громад Волинської області при проведенні демаркаційних робіт державного кордону між Україною та Республікою Білорусь в межах Волинської області;

·        Про Звернення Волинської обласної ради щодо рішення польського парламенту про визнання подій 1943-45 років на Волині геноцидом.

 

2.     Робота у постійній комісії обласної ради.

 

Я є головою постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

 

За звітний період комісія розглядала проекти рішень, що стосувалися звільнення і призначення керівників комунальних підприємств області, оцінку їх роботи, розглядала питання ефективності використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, питання щодо створення, реорганізації та ліквідації підприємств, установ і організацій комунальних підприємств та інші.

 

Крім того, як голова комісії я брав участь у розширених колегіях Волинської ОДА.

 

3.     Участь у роботі фракції.

 

Входжу до фракції Радикальної партії Олега Ляшка у Волинській обласній раді.

 

За звітний період відбулося 8 засідань фракції. В основному, розглядалися питання, які стосувалися обговорення порядку денного чергових сесій обласної ради. Також на засідання фракції виносилось питання щодо участі депутатів фракції у виборах до Верховної Ради по 23-му виборчому округу та про звернення жителів села Ржищів Горохівського району щодо монопольних дій ПАТ «Волиньобленерго».

 

4.     Прийом громадян, зустрічі з виборцями, висвітлення депутатської діяльності у ЗМІ

 

Постійно проводжу прийоми громадян та зустрічі з виборцями. Зустрічаюся з представниками місцевої влади: головами та депутатами районних, сільських, селищних рад свого округу.

 

Мною як депутатом за участі меценатів надавалась допомога релігійним громадам округу та загальноосвітнім школам.

 

Враховуючи численні заяви та звернення громадян, мною протягом 2015-2016 року з особистого депутатського фонду виплачено матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам на суму 12 тис. грн.

 

Мою діяльність в якості депутата обласної ради неодноразово висвітлювали газети та інтернет-видання «Слово Волині», «Конкурент», «Волинське агентство розслідувань», «Волиньпост», «Волинські новини».

 

Вважаю, що обласна рада – не місце для пустопорожньої балаканини. Політика повинна залишатися поза межами її стін. Натомість депутати повинні вирішувати конкретні проблеми наших краян.

 

Беру участь у публічних заходах організованих обласною радою, облдержадміністрацією, районними, селищними, сільськими радами.

 

 

 Всі звіти депутатів