Микола Буліга звітує про депутатську діяльністьЗВІТ ПРО РОБОТУ 

ДЕПУТАТА ОБЛАСНОЇ РАДИ  

БУЛІГИ МИКОЛИ МИКОЛАЙОВИЧА ЗА 2018 РІК

         Обраний депутатом Волинської обласної ради VII скликання на виборчому окрузі № 18 (Ковельський район) від Волинської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

         Голова постійної комісії   з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Крім цього, працюю в тимчасовій контрольній комісії обласної ради з питань проведення перевірки діяльності підприємств, установ та організацій, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області; в   конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників, підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та в ревізійній комісії з питань перевірки КП "Санаторій матері і дитини "Пролісок".

          З 20 грудня 2018 року є позафракційним депутатом.

          У своїй діяльності керуюся Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Регламентом роботи обласної ради та іншими нормативно-правовими документами.   Головна мотивація при визначенні напрямків роботи спрямована - захист інтересів громади Волині та виконання доручень виборців.

       Сесії обласної ради

          У 2018 році  брав участь в усіх 5 пленарних засідань сесій обласної ради.

          Серед найважливіших рішень, які я підтримав в обласній раді вважаю:

- Про обласний бюджет на 2018 рік;

- Про обласний конкурс проектів місцевих ініціатив;

- Про створення комунального закладу «Волинський обласний перинатальний центр» Волинської обласної ради;

- Про звернення до Його Всесвятості, Вселенського Патріарха Варфоломія, Архієпископа Константинополя - Нового Риму щодо надання Томосу про автокефалію Православній церкві в Україні;

- Про звернення депутатів Волинської обласної ради до Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України щодо зловживань у сфері земельного законодавства;

- Про утворення ревізійної комісії комунального підприємства «Санаторій матері і дитини «Пролісок»;

- Про реорганізацію комунального закладу «Ковельська поліклініка» Волинської обласної ради;

- Про реорганізацію Волинської обласної наукової медичної бібліотеки;

- Про критичну ситуацію, яка склалася на державному підприємстві «Волиньторф», через загрозу припинення господарської діяльності;

- Про обласний бюджет на 2019 рік;

- Про встановлення орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області;

- Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та пропорції її розподілу;

-Про затвердження Типових договорів оренди нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області;

- Про надання згоди на передачу цілісних майнових комплексів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області;

   - Про визнання статусу бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету в російсько-українській війні.

      Робота у  комісіях обласної ради 

         З початку каденцію очолюю постійну комісію з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

         У 2018 році відбулося 15 засідань цього дорадчого органу. Комісія рекомендує до розгляду майже третину питань, які розглядаються на сесії обласної ради. Головним напрацюванням комісії в 2018 році були пропозиції щодо змін до  Програми підтримки фінансово-господарської діяльності підприємств та установ спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2016 – 2020 роки, рекомендації щодо реорганізації обласних закладів освіти та охорони здоров'я; рекомендації про затвердження нової Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та пропорції її розподілу та Типових договорів оренди нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області.

         Чимало уваги приділялося кадровій політиці. Основна мета - досягти ефективності в управлінні комунальним майном.

         Зважаючи на суспільний резонанс, комісія ініціювала створення ревізійної комісії з питань перевірки КП "Санаторій матері і дитини "Пролісок", а також приведення до відповідності з законодавством  Статутів підприємств, установ та організацій спільної власності громад сіл, селищ , міст області. Підприємства, які можуть приносити прибуток –  повинні приносити прибуток громаді. І ми, як представники цієї громади,  будемо   контролювати ці процеси.

         Як голова комісії я брав участь  в бюджетних слуханнях, які відбувалися в обласній раді напередодні ухвалення рішень про бюджет 2018 та 2019 років.

          У 2018 році брав участь у двох засіданнях   тимчасової контрольної комісії обласної ради з питань проведення перевірки діяльності підприємств, установ та організацій, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області.

         Протягом 2018 року брав участь   виїзних робочих нарадах  депутатів та працівників виконавчого апарату обласної ради, в рамках яких ознайомилася з роботою  низки  закладів   спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Також я є членом конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників, підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.   У звітному періоді проведено 7 засідань цього дорадчого органу, на яких розглянуто 46 питань.

        Зустрічі з виборцями та публічна діяльність

         Постійно проводжу прийоми громадян та зустрічі з виборцями. Зустрічаюся з представниками місцевої влади  свого округу.

         При моєму сприянні з допомогою співфінансування з обласного бюджету в сумі 700 тис. грн вдалося виконати низку ремонтних робіт в Козлиничівській ЗОШ Ковельського району.

         Надав матеріальну допомогу з особистого депутатського фонду  мешканцям, які  потребували  складних операцій та лікування. Мною у повній мірі було використано всі 100 тис грн виділених коштів.

         Крім того,   надавалась допомога релігійним громадам округу та загальноосвітнім школам з особистих заощаджень.

         Мою діяльність в якості депутата обласної ради неодноразово висвітлювали ІА «Волинські новини», ІА "Перший канал соціальних новин", газета "Твій вибір".

         Брав участь у програмах проекту обласної ради "Відкрита влада. Область" та в інших програмах ТРК "Аверс".

         Беру участь у публічних заходах організованих обласною радою, облдержадміністрацією, районними, селищними, сільськими радами.

         Я не шукаю друзів у політиці. Для мене друзі – ті, хто крокує пліч-о-пліч у житті, незалежно від того, які вибори на часі або чим ти займаєшся на даному етапі. Моя опора – це Бог, сини і доньки.

 

Всі звіти депутатів