Медики отримають доплати за рахунок коштів, виділених державою, з фонду боротьби з COVID-19На сьогоднішньому засіданні бюджетної комісії  депутати розглянули проєкт розпорядження голови ОДА "Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення доплат медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я за рахунок коштів, виділених з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками на 2020 рік".

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2020 № 610 «Деякі питання оплати праці медичних та інших працівників закладів охорони здоров’я» для медичних та інших працівників закладів охорони здоров’я комунальної власності (крім лікарів та / або команд первинної медичної допомоги) та закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України, які надають медичну допомогу хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, та тим, що забезпечують життєдіяльність населення, з 1-го вересня до 31-го грудня 2020 року встановлено доплату до заробітної плати.
З метою забезпечення таких витрат бюджету області виділено субвенцію з державного бюджету   в загальній сумі 5 млн 636,4 тис. гривень.
За пропозиціями управління охорони здоров’я облдержадміністрації такий додатковий фінансовий ресурс спрямовуються для: КП «Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцьк» (322,3 тис. грн), КП «Волинський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки» Волинської обласної ради (540,3 тис. грн), КП «Волинський обласний центр служби крові» (1 327,0 тис. грн), КП «Волинське паталогоанатомічне бюро» (1 117,3 тис. грн), КП «Волинський обласний центр громадського здоров’я» (503,3 тис. грн), КЗ «Волинське обласне бюро медико-соціальної експертизи» (807,8 тис. грн), КЗ«Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи» (1 018,4 тис. гривень).