Майнова комісія рекомендувала звільнити Валентину Касарду з посади т.в.о. директора "Проліска" (відео)Сьогодні відбувалося засідання постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Депутати розглядали питання щодо ситуації, яка склалася на комунальному підприємстві "Санаторій матері та дитини "Пролісок". ВІДЕО.

Нагадуємо, на останній сесії обласної ради більшість депутатського корпусу не проголосувала за продовження терміну дії контакту з директором санаторію Валентиною Касардою. Крім того, на цій же сесії було ухвалено рішення Про утворення ревізійної комісії комунального підприємства «Санаторій матері і дитини «Пролісок».

Втім, голова цієї комісї Ігор Лех заявляє про те, що досі не вдалося отримати жодних документів для повноцінної роботи.

На сьогоднішньому засіданні голові обласної ради рекомендовано звільнити Валентину Касарду з посади т.в.о директора оздоровниці, а обов'язки керівника покласти на нинішнього заступника директора з медичної частини Леоніда Оксенюка.

Також комісія рекомендує оголосити конкурс на посаду директора оздоровниці.

Проти такого рішення проголосував депутат Сергій Слабенко, а депутат Святослав Кравчук утримався.

 

Між тим, голова комісії Микола Буліга, голова ревізійної комісї Ігор Лех та депутат Вячеслав Рубльов запрошували колег спільно відвідати санаторій, аби переконатися в тому, що керівництво комунального підприємства не зацікавлене у проведенні перевірки фінансо-господарського стану, оскільки не надає відповідних документів та не створює умов для роботи фахових аудитора та юриста. До слова, в санаторії оголошено карантин. Депутати стверджують, що досі не відомо про підстави та причини такого рішення керівництва, оскільки оголошенння карантину передбачає певну процедуру.

Святослав Кравчук сказав, що він підтримує ідею створення ревізійної комісії, однак, вважає, що вона повинна працювати в усіх комунальних підприємствах, а не лише в "Проліску". Він заявив, що в ситуації з головним кадровим питанням оздоровниці проглядається політика та звернув увагу колег на моральну сторону питання.

Вячеслав Рубльов наголосив, що  впливу політичниого аспекту немає, а ревізійну комісію, яка працюватиме в "Проліску", створили відповідно до вимог Статуту комунального підприємства. Ігор Лех та Микола Буліга вкотре заявили, що керівник підприємства, яке належить до обласної комунальної власності, веде себе так, ніби оздоровниця є її приватною власністю та не допускає ані депутатів, ані аудиторів до документів.

Святослав Кравчук рекомендував ревізійній комісї звернутися до правоохоронних органів, аби врегулювати ситуацію.

Між тим, Сергій Слабенко називає саме рішення ради про створоення ревізійної комісї не законним. На це Ігор Лех заявив, що аналогічне рішення повинна була прийняти ще обласна рада минулого скликання.