Майнова комісія рекомендувала продовжити контракт із директором КП «Освіта» Окcаною Грінченко до кінця поточного року1 червня закінчується термін дії контракту із директором комунального підприємства «Освіта» Окcаною Грінченко. Відтак, це кадрове питання було розглянуте сьогодні на засіданні постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
Відповідно до Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області,  відділом з питань  управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області   депутатам було запропоновано рекомендувати голові обласної ради в установленому законом порядку звільнити Оксану Грінченко з посади директора КП «Освіта», у зв’язку із закінченням терміну дії контракту та призначити її тимчасово виконуючою обов'язки керівника установи.
Втім депутати Святослав Кравчук та Валентина Касарда відмовились підтримувати таку пропозицію. Мовляв, не визначеною залишається подальша доля цього підприємства, а відтак не варто у підвішеному стані тримати ще й його директора. Вони наполягли на продовженні терміну дії контракту із Оксаною Грінченко до кінця 2020 року. Цю пропозицію схвалено більшістю голосів членів комісії.

Окрім кадрового питання, комісія погодила ряд клопотань, що надішли до апарату ради. Так, розглянувши клопотання Рожищенського навчально-реабілітаційного центру, Волинського наукового ліцею-інтернату, Волинського обласного ліцею з посиленою військовою фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, Крупівського навчально-реабілітаційного центру, Княгининівського ліцею, Головненської спеціальної школи «Центр освіти», Володимир-Волинської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів, Нововолинської спеціальної школи, КП «Волинський обласний санаторій «Згорани» та  Люблинецького ліцею Волинської обласної ради, комісією рекомендовано надати дозвіл на передачу невикористаних залишків продуктів харчування та продовольчої сировини, придбаних для харчування учнів і вихованців з балансу цих навчальних закладів на баланс КП «Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька» Волинської обласної ради. Як пояснила заступник керуючого справами – начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності Мирослава Якимчук, така необхідність виникла у зв'язку із призупиненням навчального процесу та водночас дефіциту продуктів харчування для потреб пацієнтів психіатричної лікарні.
Окрім того, депутати розглянули та погодили клопотання Керуючого Волинською єпархією Православної Церкви України та начальника комунальної установи «Управління будинком Волинської обласної ради» щодо надання дозволу для проведення невідокремлювальних поліпшень орендованого майна, , що знаходиться на вул. Кафедральній, 14 у місті Луцьку, площею 147,3 м2, за умови, що всі поліпшення залишаються у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та передаються балансоутримувачу.
 Погодили депутати й клопотання, що надійшло від управління охорони здоров’я ОДА,  щодо надання дозволу КП «Волинський обласний фтизіопульмонологічний центр» Волинської обласної ради на укладання Договору позички двох ноутбуків «ACER» з комунальним підприємством «Волинський обласний центр громадського здоров’я» Волинської обласної ради, терміном на 1 рік.
У ході розгляду питання "Різне", депутати підтримали пропозицію Валентини Касарди про необхідність проведення виїзного засідання майнової комісії на базі санаторію матері і дитини "Пролісок", аби проінспектувати поточний стан справ та подальші перспективи його функціонування.