Луцькому національному технічному університету сьогодні – 55Сьогодні, 2 липня, у Луцькому національному технічному університеті відбулось грандіозне святкування 55-річного ювілею з часу заснування. Масштабний святковий захід відбувся у парковій зоні поблизу головного корпусу вишу, що на вулиці Львівській у Луцьку. Участь в урочистостях взяли голова обласної ради Григорій Недопад, його заступник Григорій Пустовіт, заступниця очільника ОДА Людмила Тимощук, заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, керівництво Луцької райради, партнери та друзі університету, професорсько-викладацький склад вишу, випускники та студентство.
Ректорка Луцького НТУ Ірина Вахович усвоєму виступі зауважила, що за ці 55 років університет пройшов п'ять етапів становлення.
"Ми утворилися 2 липня 1966 року, як Луцьке відділення загально-технічного факультету Київського автодорожнього інституту. У 1975 році ми стали філією Львіської політехніки. У 1991 році ми стали самостійним Луцьким індустріальним інститутом. У 1997 році ми стали Луцьким державним технічним університетом і 2008 році ми отримали нашу нинішню назву - Луцький національний технічний університет. Ось уже 13 років ми розвиваємося у такому статусі, - зауважила вона.  55 років - це ціла епоха для тисяч студентів та випускників, для сотень викладачів та науковців. Ми змогли утвердитися, здобути досвід і тепер впевнено крокуємо в напрямку реалізації майбутніх планів. До кінця року ми плануємо модернізувати спорткомплекс з басейном та збудувати стадіон.Також попереду у нас ще низка масштабних інфраструктурних проєктів, які ми плануємо релізувати".
Ірина Вахович подякувала за роботу попереднім керівникам вишу за їхній вклад у розвиток закладу. Вона також висловила вдячність випускникам, які підтримують університет та долучились до нинішнього святкування. Серед випускників Луцького НТУ, як зауважила Ірина Вахович є й голова обласної ради Григорій Недопад.
"Нещодавно ми із Григорієм Вікторовичем захистили дисертацію в стінах нашого університету. А отже він є нашим випускником PhD програми за спеціальністю "Фінанси,банківська справа і страхування". 29 червня 2021 року Міністерством освіти і науки йому було присвоєно науковий ступінь - доктор філософії. Він мега-потужна людина і я дуже вдячна йому за спільну роботу", - сказала вона.
Григорій Недопад своєю чергою привітав виладачів, випускників та студентів з нагоди поважного ювілею вишу, а також схвально оцінив ініціативність та професіоналізм нинішньої реторки ЛНТУ.  
"Левову частину свого виступу вона присвятила тим задумам і проєктам, які вона планує реалізувати на цій посаді. Дуже добре, що у неї є цей ентузіазм і бажання щось змінювати на краще. Їй вдалось вдихнути нове життя у наш славний університет. Я бажаю вашому колективу досягати нових вершин та підвищувати рівень і престиж цього освітнього закладу", - наголосив він.
Голова обласної ради також цього дня вручив ряд відзнак головного представницького органу Волині кращим науковцям та працівникам університету, а також колективам відокремленого структурного підрозділу "Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету", "Любешівського технічного фахового коледжу ЛНТУ" та Ковельського промислово-економічного фахового коледжу ЛНТУ". Крім того, за значні трудові досягнення в галузі освіти і науки, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди 45-ї річниці створення кафедри- відзнаку отримав колектив працівників кафедри будівництва та цивільної інженерії Луцького національного технічного університету,  з нагоди 35-ї річниці створення кафедри - колектив працівників кафедри автомобілів і транспортних технологій ЛНТУ, з нагоди 30-ї річниці створення кафедри - колектив працівників кафедри підприємництва, торгівлі та логістики ЛНТУ, а також колектив працівників кафедри матеріалознавства ЛНТУ та  кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я  Луцького НТУ.