ЛУЦЬКИХ НАЦГВАРДІЙЦІВ ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИВ урочистостях з нагоди прийдешнього свята взяв участь депутат обласної ради Григорій Пустовіт та народний депутат України Вячеслав Рубльов.

«Наш народ завжди прагнув до незалежності, давав достойну відсіч ворогам. Тому ті, хто носить звання захисника України уособлюють багатовікову боротьбу за незалежність, але й за добробут і мир на власній землі», -звернувся до особового складу командир військової частини 1141 підполковник Василь Гуртовський. Він наголосив, що 14 жовтня - це не тільки свято чоловіків, адже пліч-о-пліч виконують військовий обов’язок жінки.

Депутат Верховної Ради Вячеслав Рубльов зазначив, що держава і суспільство пишається кожним зі своїх воїнів: «Ви – ті, хто продовжує традиції українського козацтва. Ми молимося, аби Бог був завжди на нашій стороні, бо в час, коли на сході України не перший рік триває війна, ми маємо бути готовими захистити наші кордони і з іншого боку. І ця величезна відповідальність саме на вас, - наголосив Вячеслав Рубльов. – Ми ж будемо робити все можливе на рівні держави, області та кожної територіальної громади, аби ви відчували нашу підтримку».

Також народний депутат відзначив подяками: командира 1 патрульної роти, капітана Юрія Кота; командира стрілецької роти, капітана Юрія Муравеля та начальника зв’язку, старшого лейтенанта Олега Савчука.

В свою чергу Григорій Пустовіт передав вітання нацгвардійцям від голови обласної ради Григорія Недопада та усього депутатського корпусу. Він зазначив, що захист України – це не тільки професія чи обов’язок, а й покликання, яке передається з покоління в покоління «Для того, щоб ми могли жити як нація, народ, могли творити, будувати, нам потрібен надійний захист. Навіть у цивілізованому світі є загрози. Для багатьох з вас війна, участь у бойових діях – не просто слова. Це те, що ви пережили одними з перших. Завдяки вам ми можемо будувати нашу державу не зважаючи на війну, яка триває на сході України.».

Григорій Пустовіт нагородив Почесною грамотою обласної ради головного сержанта,начальника військового наряду Вадима Андрійчука, а також вручив Подяку голови обласної ради гранатометнику Андрію Соколюку  та старшому кулеметнику Назарію Ярмолюку.