Луцький прикордонний загін святкує 102 річницю з часу створення11 липня 1918 року у Луцьку, третя Волинська кордонна бригада Української Народної Республіки розпочала виконання службових завдань з охорони західного кордну. Відповідно до розпорядження Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України, ця святкова дата відзначається уже другий рік поспіль саме 11 серпня, а не 20 жовтня, як було до цього. 
З нагоди свята на плацу Луцького прикордонного загону відбулись урочистості. Участь у заході взяли заступник голови обласної ради Роман Карпюк, заступник очільника облдержадміністрації Анатолій Костик, радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, нинішні охоронці державного кордону та ветерани служби, представники духовенства.


Роман Карпюк передав прикордонникам вітання від голови обласної ради Ірини Вахович та від усього депутатського корпусу головного представницького органу краю.
"Ваша служба вимагає неабиякої мужності, дисципліни та витримки, але, водночас,  це - ваш священний обов'язок. В усі часи оберігати межі Вітчизни, стояти на сторожі спокою народу було почесною справою. Бажаю вам міцного здоров'я, стійкості духу, життєвих гараздів та добробуту в родинах", - сказав у своєму вітальному слові заступник голови обласної ради.
Роман Карпюк також вручив Подяки голови обласної ради за вагомий особистий внесок у справу надійної охорони державного кордону України, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня створення Луцького прикордонного загону: начальнику служби перевезень відділення матеріального забезпечення Миколі Нікітіну, старшому техніку – інспектору прикордонної служби 1 категорії групи зв’язку відділу прикордонної служби “Рівне” Ігорю Остапюку та старшому розвіднику – водію головного оперативно-розшукового відділу Роману Юрчуку.

Фото із офіційного сайту Луцької міської ради