Кращі спортсмени-важкоатлети прибули на Волинь для участі у Кубку України з важкої атлетикиСпортивний комплекс «Колос» на кілька днів став осередком спортивного життя країни – тут відбувається Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок 2021, участь у якому беруть спортсмени з багатьох областей нашої держави. Змагання відбуваються із 3 по 7 березня без участі глядачів та з дотриманням всіх протиепідемічних норм.
Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад разом із запрошеними представниками місцевих органів влади та спорту взяв участь в урочистостях з нагоди проведення заходу та долучився до нагородження переможців змагань серед жінок.
«Приємно бачити волинян і гостей з інших областей держави у спортивному комплексі «Колос», – зауважив Григорій Недопад. – Важливо, що змагання всеукраїнського рівня відбуваються на базі нашого комунального закладу. Волинь вітає учасників Кубку України з важкої атлетики 2021. Бажаю спортсменам відмінних результатів і перемог, а всім присутнім – незабутніх вражень від  змагань. Попри складний рік і скасування численних спортивних заходів у зв’язку з карантином, ми маємо робити все можливе, аби створювати комфортні умови для розвитку спортсменів, для фізичного загартування молоді та пропаганди здорового і спортивного способу життя».
Участь в урочистостях з нагоди проведення Кубку України з важкої атлетики взяли Луцький міський голова Ігор Поліщук, президент Федерації важкої атлетики Волині Олександр Лазорко, заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, заступник голови ОДА Анатолій Костик, заступниця начальника управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА Тетяна Грицук, головний суддя змагань, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Микола Авраменко, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, директор Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності  Андрій Авраменко, заслужений  працівник фізичної культури і спорту, заслужений тренер України Василь Стефурин, генеральний секретар Федерації важкої атлетики України, суддя міжнародної категорії Борис Лобко, державний тренер України з важкої атлетики Віктор Слободенюк, директор Луцького гіпермаркету «Епіцентр» Катерина Усійчук.
«Щиро вітаю з відкриттям великої спортивної події, яка триває на Волині, – зауважив Олександр Лазорко. – Ця подія вже увійшла в історію Волинського краю. Завдяки небайдужості, підтримці та спільними  зусиллями керівництва Волинської обласної ради і міста Луцька ми маємо честь відзначати цей турнір у Луцьку. Вітаю всіх учасників і гостей змагань, щиро бажаю успіхів і перемог».
Головний суддя змагань, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Микола Авраменко у вітальному слові зазначив, що на Волині відбувається справжнє свято всеукраїнського рівня.
«Шановні діти, – звернувся він до учасників змагань, – ви захищаєте честь своїх областей на цих змаганнях. Боротьба на помості – це ваша частка боротьби за честь і славу неньки-України».
«У наш час дуже важливо проводити такі змагання, залучати до спорту якомога більше дітей, молоді та підлітків, – звернувся до присутніх Луцький міський голова Ігор Поліщук. – Таким чином діти виховують в собі правильні риси характеру, бажання долати труднощі і йти до поставленої мети. Ми як міська рада послідовно підтримуємо спорт і важку атлетику зокрема. Минулого року на реконструкцію спортивного комплексу «Колос» і для розвитку важкої атлетики виділили близько 1 млн грн. цього року близько 800 тис грн. Фінансування розвитку спорту триватиме і надалі. А всім учасникам змагань бажаю бути успішними, перемагати, досягати гарних результатів».
Відзнаками за вагомий особистий внесок у розвиток важкої атлетики нагороджено Миколу Авраменка, Андрія Авраменка, а також заслуженого працівника фізичної культури і спорту, заслуженого тренера України Василя Стефурина.
За онлайн-трансляціями змагань можна спостерігати за посиланням www.youtube.com.