Ковельські атовці не можуть добитися землі (відео)Відео.

Тимчасова контрольна комісія обласної ради з питань земельних відносин вкотре розглядала звернення щодо виділення землі атовцям у Ковелі. Цього разу звернулися учасники бойових дій військової частини А2042 щодо розроблення детального плану частини території колишнього військового містечка по вул. В. Кияна у м. Ковелі.

Військовослужбовці  просять змінити генеральний план забудови колишнього військового містечка для того, щоб частину  території передали під індивідуальну житлову забудову учасникам АТО.
 Голова ініціативної групи атовець Дмитро Качмар  заявив,  що в місті залізничників не вирішується питання забезпечення  житлом військовослужбовців.  Між тим, на території колишнього військового містечка № 19 у Ковелі буде будуватися   п’ять багатоповерхових будинків. Атовці  не проти отримати квартири в цих будинках, однак, їм їх не обіцяють.
Депутат Святослав Кравчук зауважив, що   ніяких важелів впливу на ковельських депутатів і міського голову Олега Кіндера депутати облради не мають. Втім, комісія не вперше стикається з подібнгими проблемами. Голова комісії Володимир Кучер вважає, що причина в тому, що ковельський міський голова ділить атовців "на своїх і на чужих". Відповідно, одним земельні питання вирішуються, а іншим - ні. Самі атовці, які прийшли на комісію, розповіли, що озвучували проблему й в ОДА, але голова очільник виконавчої влади області запропонував їм звернутися до лідера політичної сили, до якої належить Ковельський міський голова.
За пропозицією Ігоря Леха, комісія вирішила звернутися до влади Ковеля з проханням подбати про забезпечення військовослужбовців житлом. Таким чином депутати вирішили дещо пом'якшити попередню риторику спілкування з ковельськими можновладцями. Разом з тим, питання виноситиметься на сесію обласної ради, де депутатам буде запропоновано підтримати відповідне звернення до влади міста залізничників.