Коштом обласного бюджету придбано автомобіль швидкої допомогиСьогодні, 15 листопада голова обласної ради Ірина Вахович вручала ключі від новенького автомобіля швидкої допомоги типу А "Citroen Jumper" т.в.о. КП "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Володимиру Шмалю. На його закупівлю було виділено 1 мільйон 100 тисяч гривень з бюджету розвитку обласної казни. Потребу у придбанні спецавтомобілю було обгрунтовано  керівництвом комунального підприємства на бюджетних слуханнях при формуванні бюджету на 2019 рік.
Володимир Шмаль пообіцяв, що цей спецавтомобіль без затримок буде введено в експлуатацію, більше того, його планують доукомплектувати, аби він відповідав типу В ( це автомобіль екстреної швидкої медичної допомоги, який розроблено та обладнано для транспортування пацієнтів, здійснення основного медичного догляду та нагляду за ними).  Цю карету швидкої допомоги буде передано відділу медицини катастроф, що безпосередньо здійснює екстрені виїзди на місця автокатастроф та у разі інших нещасних випадків. 
Своєю чергою Ірина Вахович висловила сподівання, що цей автомобіль не стане останнім придбаним коштом обласного бюджету і цю традицію буде продовжено у 2020 році, адже потреба в оновленні рухомого складу автопарку центру екстреної медичної допомоги залишається. Голова обласної ради також ознайомилась зі специфікою робити центру та оглянула матеріально-технічну базу приміщення центральної оперативної диспетчерської.
Загалом автопарк КП "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги  та медицини катастроф" цогоріч поповнився  8-ма каретами швидкої допомоги. Із  них 5 – було придбано фондом Ріната Ахметова, ще 2 – як гуманітарна допомога Китаю Україні  та 1 – за кошти обласного бюджету. Як розповів Володимир Шмаль, востаннє спецтранспорт для центру закупляли ще у 2013 році.