Комісія комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією має свої рекомендації на чергову сесіюПостійна комісія  з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією розглянула кілька сесійних проектів рішень.

Зокрема, рекомендовано підтримати проект Про визнання статусу бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України. Втім, депутати пропонують внести зміни до проекту Положення про комісію з визнання бійців-добровольців АТО/ООС. Пропонується затверджувати склад такої комісії розпорядженням голови обласної ради після попереднього розгляду питання на засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією.

Члени комісії рекомендували об'єднати проекти рішень Про звернення до Президента України щодо негайного скасування рішення Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення, внесений першим заступником голови облради Олександром Пирожиком та Про підтримку звернення депутатів Київської обласної ради VII скликання до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості підвищення ціни на газ для населення, який розробив і вніс депутат Сергій Слабенко.

Також комісія рекомендує підтримати проекти рішень:

-Про затвердження Програми правової освіти та надання правової допомоги населенню Волинської області на 2019-2023 роки;

 

- Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Волинської області;

 

-Про звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства оборони України щодо ініціювання внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання статусу учасників бойових дій військовим священникам (капеланам), які здійснювали свою діяльність у зоні антитерористичної операції у 2014-2016 роках.