Колектив Луцького геріатричного пансіонату визначився, кого хоче бачити на посаді директораВ трудовому колективі Луцького гератричного пансіонату проводилися своєрідні вибори, в ході яких визначали, хто повинен очолити заклад. Після підрахунку голосів виявилося, що 79 працівників віддають перевагу Аллі Гнатюк, яка нині є в.о. директора, а 28 людей проголосували за головного бухгалтера Тетяну Корнійчук. Про це стало відомо під час засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення,охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Нагадаємо, на одній із сесій облради вже розглядалося питання Про кандидатуру  директора Луцького геріатричного пансіонату. 

У проекті рішення  йшлося про призначення  Тетяни Корнійчук, згідно з рекомендаціями профільної комісії. Між тим, представники трудового колективу, які прийшли на сесію, завадили цьому.  Голова облради Ігор Палиця запропонував визначитися з кандидатурою керівника шляхом голосування в колективі.

Вчора, на своєму засідання комісія з питань соціального захисту населення,охорони здоров’я, материнства та дитинства підтримала своїм голосуванням кандидатуру Алли Гнатюк. З терміном дії контракту визначатиметься сесія.

 

Депутат Сергій Сівак пропонував розглянути питання про контракт з головним лікарем обласного "Хоспісу" і рекомендувати на цю посаду нинішнього в.о. головного лікаря Володимира Бачинського. Про нього, як сильного фахівця, відгукувалися майже всі члени комісії. Втім, з рішенням не поспішили, оскільки найближчим часом на сесії розглядатиметься питання Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників, підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.