Хто керуватиме навчально-курсовим комбінатом?Конкурс на посаду директора  директора комунального підприємства «Волинський обласний навчально-курсовий комбінат» обласна рада оголосила 21 грудня минулого року.

Сьогодні конкурсна комісія для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників, підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області розглянула єдину заяву претендента Едуарда Неймарка.

В минулому році рішенням сесії його призначили на цю посаду з терміном дії контракту 1 рік. Пан Неймарк розповів, що за часи його керівництва прибутки підприємства зросли на 6%. "Наразі я чітко знаю в якому напрямку потрібно розвивати підприємство і шляхи вирішення його проблемних питань", - заявив Едуард Неймарк.

За результатми голосування, яке, згідно з Положенням,  відбувалося у закритому режимі, комісія рекомендувала укласти контракт з  Едуардом Неймарком на посаду директора комунального підприємства «Волинський обласний навчально-курсовий комбінат».

Наразі  готується відповідний проект рішення сесії обласної ради, який попередньо  розглядатими майнова комісія. З терміном дії контракту депутати визначатимуться на сесії.

Зауважимо також, що не відбувся конкурс на посаду директора Волинського обласного медично-виробничого підприємства «Профілактична дезінфекція», оскільки ніхто не подав заяви на участь в конкурсі.