КАДРОВІ ПИТАННЯ І ТАРИФИ – ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ МЕДИЧНОЇ КОМІСІЇПитання порядку денного засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства  стосувалися погодження кадрових питань, а також тарифів на платні послуги КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Керівник відділу майна обласної ради Михайло Імберовський повідомив, про те, що від директорки   Ківерцівського фахового медичного коледжу надійшла заява з проханням звільнити її з посади за згодою сторін. Члени постійної комісії вирішили рекомендувати голові обласної ради в установленому законом порядку звільнити Тетяну Комшук із займаної посади, а виконання обов’язків директора Ківерцівського медичного коледжу покласти на завідувачку відділення акушерства і сестринства цього ж навчального закладу Лілію Климовець.

Також члени комісії рекомендують увільнити від виконання обов’язків ректора комунального закладу вищої освіти «Волинський медичний інститут» Тетяну Пастрик, натомість призначити тимчасово виконуючою обов’язки ректора медичного інституту Тетяну Комшук.

Під час розгляду питання заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт зазначив, що сесія прийняла рішення про реорганізацію Ківерцівського медколеджу шляхом приєднання до медінституту. Відтак, для налагодження роботи у новому форматі вишу потрібен більш досвідчений керівник. Кандидатура Тетяни Комшук попередньо була розглянута і схвалена на погоджувальній раді за участю керівників фракцій обласної ради. Тетяна Пастрик залишається працювати на посаді методиста Волинського медичного інституту.  

Окрім того, члени комісії розглянули клопотання Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф про погодження тарифів на платну послугу стажування лікаря-інтерна. Збільшення вартості пов’язане зі зростанням мінімальної заробітної плати.

Члени комісії тарифи погодили.