Івана Нискогуза призначено на посаду генерального директора Обласного територіального медичного протитуберкульозного об’єднанняДепутати розглянули проект рішення Про призначення Нискогуза І.О. на посаду генерального директора Обласного територіального медичного протитуберкульозного об’єднання.

Сергій Слабенко в ході обговорення зауважив про порушення процедури під час проведення конкурсу на посаду, оскільки  при конкурсній  комісії потрібно створити громадську раду за участю   членів трудового колективу. Це  передбачено в одній нещодавно прийнятих урядових постанов.

Голова профільної комісії Олександр Зінчук наполягав, що остаточне рішення по кадровому питанню приймає власник, тобто обласна рада.

Віктор Козак говорив про те, що Іван Нискогуз є конфліктною людиною та не працює в сфері охорони здоров'я з 2014 року. Він також розповів, що пана Нискогуза не  підтримала на виборах   громада з с. Повурськ Ковельського району, а саме в цьому селі він працював очільником периферійної протитуберкульозної лікарні.

Голова обласної ради Ігор Палиця запропонуав депутатам дати шанс Івану Нискогузу проявити себе на  посаді  генерального директора Обласного територіального медичного протитуберкульозного об’єднання та дати можливість йому попрацювати упродовж одного року. Підтримали проект 35 депутатів.