Іван Киричик звітує про депутатську діяльністьЗвіт про роботу

депутата Волинської обласної ради

Киричика Івана Мироновича

Обраний депутатом Волинської обласної ради  на виборчому окрузі № 31  від Волинської обласної регіональної парторганізації політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП». Член фракції "УКРОП" в обласній раді. Був секретарем постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства. На даний момент є членом постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

За звітний період не пропустив жодного засідання сесії Волинської обласної ради та профільної комісії.

Ініціював за зверненням громадян два клопотання про виділення матеріальної допомоги із депутатського фонду. Долучався до інших колективних звернень про виділення допомоги виборцям із депутатських фондів.

Підготував і подав на розгляд відповідних органів влади та посадових осіб 8 депутатських запитів і звернень. Зокрема:

-   у чотирьох депутатських зверненнях порушувалось питання про надання матеріальної допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах.Клопотання про виділення матеріальної допомоги (в основному, на здійснення операцій і довготривале лікування), зреалізовані як із депутатських фондів так і через Волинську обласну державну адміністрацію;

-   чотири депутатських звернення були направлені до Волинської обласної державної адміністрації та обласної ради. В результаті була вирішена проблема з розташуванням газової заправки в населеному пункті по вул.Луцька всмт. Маневичі, а в ЗОШ І-ІІ ст  села Криниче, Ківерцівського району була забезпечена столами та лавками для їдальні.

Беру активну участь у заходах районного значення.

Постійно здійснюю прийом громадян у своєму окрузі незалежно від днів і годин прийомів.

 

Всі звіти депутатів обласної ради