Ірина Вахович висловлює вдячність усім, хто допомагає в ліквідації наслідків пожежі в Луцькому гарнізонному госпіталіЦієї ночі спалахнула пожежа в Луцькому гарнізонному госпіталі. За інформацією начальника Управління ДСНС України у Волинській області Володимира Грушовінчука, з лікарні евакуювали 91 особу, після чого приступили до гасіння. Для цього залучили більше 50 людей особового складу, 12 одиниць техніки з Луцька, Рожища та Ківерців. Загальна площа пожежі сягнула більше 500 квадратних метрів, вогнем знищено дах і, частково, перекриття 2 поверху. Майно закладу не постраждало.

Частина пацієнтів госпіталю були розміщені в обласних медичних закладах, а саме в обласній клінічній лікарні, інфекційній лікарні та в госпіталі для інвалідів війни. Голова обласної ради Ірина Вахович побувала в цих закладах і  впевнилася, що для військових забезпечені нормальні умови. Втім,   наразі відомо, що військовослужбовці, які лікувалися в гарнізонному госпіталі, перебувають у медичних підрозділах   військових частин, де вони проходять службу.

Голова обласної ради повідомила, що для ремонту будівлі госпіталю, що постраждав від пожежі, гуртуються всі будівельні організації області. "Щиро дякую всім пожежникам, медикам, волонтерам, будівельникам і просто небайдужим людям, які відгукнулися та допомогли при ліквідації насдлідків цієї пожежі. Ваші вчинки - прояв справжнього патріотизму, дякую за милосердя та оперативну реакцію на  цю непросту ситуцію", - наголосила Ірина Вахович.

 Луцький гарнізонний   госпіталь перебуває на балансі Міноборони України та має історичну цінність, бо колись тут був Монастир ордену тринітаріїв.