Григорій Павлович звітує про депутатську роботуЗВІТ
ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
ПАВЛОВИЧА ГРИГОРІЯ ГРИГОРОВИЧА
ЗА 2018 рік

Обраний депутатом Волинської обласної ради на виборчому окрузі № 55 від

Волинської обласної регіональної політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП». Член фракції УКРОП в обласній раді.
Працюю секретарем постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією.
І. Протягом звітного періоду підготував та ске¬рував на розгляд у відповідні інстанції сто п’ятдесят два депутатські звернення та листи, які стосувалися вирішення проблем життєдіяльності громади міста Луцьк та Волинської області, зокрема, такі:
1. На звернення громади села Лемешів Горохівського району виділені кошти з державного бюджету в сумі 900 тисяч гривень на капітальний ремонт покрівлі даху місцевої школи.
2. На звернення громади села Мирків Горохівського району виділені кошти в сумі 450 тисяч гривень на проведення реконструкції даху сільського клубу.
3. На звернення громади села Підбереззя Горохівського району виділені кошти в сумі 200 тисяч на капітальний ремонт спортивного залу.
4. Надання матеріальних допомог з власного депутатського фонду (100 тисяч гривень) та обласного бюджету онкохворим, інвалідам, погорільцям тощо.
ІІ. Проводжу роботу в постійній комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією.
ІІІ. Продовжую роботу по організації волонтерських поїздок до зони ООС.
IV. Постійно надаю організаторську та фінансову допомогу в проведенні спортивних змагань, присвячених увічненню пам’яті загиблих учасників бойових дій.
V. Регулярно проводиться велика робота по проведенню річниці виведення радянських військ з Афганістану та вшануванню учасників бойових дій на території інших держав у Волинській області (15 лютого) та організації панахиди по загиблих (27 грудня).
VI. На виконання звернень громади села Лемешів Горохівського району буду клопотати про виділення з державного бюджету коштів на ремонт дороги Мирків-Лемешів-Козятин.
VII. Планую на виконання звернення начальника Волинського госпіталю інвалідів клопотати про виділення коштів на ремонт хірургічного відділення.
VIII. Всіляко сприятиму у продовженні будівництва бази відпочинку на озері Світязь для учасників бойових дій та сімей загиблих воїнів в Афганістані.
Проводжу прийом громадян щомісячно у перший вівторо¬к з 10:00 до 12:00 год. за адресою: м. Горохів, вул. Шевченка, 36 та щоденно з 10:00 до 16:00 - у місті Луцьк, пр. Молоді, 14.