ГРИГОРІЙ НЕДОПАД: «ВОЛИНЬ – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА НАЦІОНАЛЬНОГО ОЛІМПІЙСЬКОГО РУХУ»Волинська делегація взяла участь у святкуванні 30-ї річниці заснування Національного олімпійського комітету України.  
 

На урочистостях з нагоди ювілею НОК України були присутні спортсмени-олімпійці, тренери, представники світової спільноти олімпійського руху на чолі з президентом Міжнародного Олімпійського Комітету Томасом Бахом, а також Президент України, урядовці, парламентарі, представники місцевих влад та спортивної громадськості.
На святковому олімпійському форумі Волинь представляли: голова обласної ради Григорій Недопад, очільник Волинського відділення НОК України, депутат облради Роман Карпюк, а також виконавчий директор цього представництва в області Олександр Хриплюк, керівник регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт», депутат облради Віктор Галан-Влащук, голова Волинського відділення Олімпійської академії України Світлана Калитка, заступник голови ОДА Олександр Троханенко, учасниця ХХХІІ Олімпійських ігор в Токіо Марія Сахарук, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, рекордсмен України Ігор Сахарук, бронзовий призер Олімпіади у Сіднеї Руслан Машуренко, директорка Любешівської ДЮСШ Валентина Борисюк та очільник обласного військового ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні Павло Боснюк.
«Сьогодні святкує вся Україна, бо в ній важко знайти куточок, який не виховав би чемпіона, призера чи учасника Олімпійських ігор», – зазначив у своєму вітальному слові Президент України і закликав віддати належне всім олімпійцям, які народилися в нашій країні. Також за визначний особистий внесок у розвиток олімпійського руху, популяризацію масового спорту та спорту вищих досягнень Володимир Зеленський вручив президентові Міжнародного Олімпійського Комітету Томасу Баху Орден Ярослава Мудрого IV ступеня.
Головний олімпієць світу подякував за високу нагороду та відзначив славні українські традиції олімпійського спорту: «Протягом цих років НОК України демонструє свою непохитну відданість збереженню олімпійського духу в серцях українського народу. Вдячний за 30 років дружби та спортивних досягнень. Дякуємо, що ви є важливим і надійним членом світової олімпійської родини». Нагороду президента Міжнародного Олімпійського Комітету «Вище тільки небо» на знак визнання відданості спорту та його цінностям отримав президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка.
Григорій Недопад зазначив, що Волинь – важлива складова національного олімпійського руху. «За три десятиліття в нашій області тренерами і наставниками виховано чималу плеяду славетних спортсменів з легкої атлетики, видів боротьби, велоспорту, веслування, боксу, важкої атлетики. З кожними Олімпійськими іграми все більше волинян - в Національній олімпійській збірній. Наприклад, цьогоріч їх було восьмеро. І я вірю, що наші спортсмени неодмінно завоюють для України олімпійські медалі», - зазначив голова обласної ради. Григорій Недопад також зауважив, що чи не вперше з обласного бюджету спрямовується фінансова підтримка окремих видів спорту вищих досягнень.