ГРИГОРІЙ НЕДОПАД:" У ЖИРИЧАХ ДІТИ МАЮТЬ НАРЕШТІ ПІТИ В НОВИЙ ДИТСАДОК. ІНАКШЕ- ПРИЙДЕ ПРОКУРАТУРА"До голови обласної ради звернулися мешканці села Жиричі, що на Ратнівщині із проханням втрутитись у ситуацію щодо введення в експлуатацію новозбудованого дитячого садочка.
Відтак, Григорій Недопад спільно із депутатом обласної ради Володимиром Бондарем на території дошкільного закладу зустрілися з місцевими жителями, керівниками району та громади, представниками забудовника, аби особисто з’ясувати причини, через які дитсадок усе ніяк не запрацює, та на власні очі побачити реальний стан справ.
Двоповерхову будівлю зводили упродовж 2019-2020 років за програмою Президента "Велике будівництво", на що витратили  понад 23 млн гривень з різних бюджетів. Забудовник ТзОВ «Луцьккомунбуд» завершив об’єкт ще на початку літа, однак діти в садок і досі не пішли. Як пояснив голова громади, місцева влада не хоче брати цей об'єкт на утримання, допоки забудовник не ліквідує недоліки. Це – несправна каналізаційна система, через яку час до часу  заливає подвір’я, а в приміщеннях від вологи подекуди вже осипається тиньк. Будівельники виправдовуються, мовляв йдеться не про неякісне виконання робіт, а про заводський дефект каналізаційних труб, який і спричинив прорив. Виконавці робіт обіцяють усе виправити.
"Садочок вже опалюється, вмебльований, навіть ліжечка застелені, а майже сотня дітей сидять по хатах. Батьки, які і самі багато робили для того, аби садок швидше запрацював, розчаровані. І все це тому, що і місцева влада, і виконавець робіт, і замовник - облдержадміністрація недостатньо наполегливі та вмотивовані, щоб врегулювати проблему. Те, що дошкільний заклад, якого очікували роками, кілька місяців, як збудований, але досі не працює – це злочин проти громади", - оцінив ситуацію голова обласної ради.

Депутат обласної ради Володимир Бондар додав, що фактом зволікання із початком роботи новозбудованого об’єкту уже зацікавилася прокуратура.
Григорій Недопад наполіг на усуненні усіх недоліків за лічені дні, адже з початком холодів ситуація лише ускладнюватиметься. Інспектувати про хід робіт підрядником голова облради доручив батькам, які найбільше зацікавлені у вирішенні проблеми, та місцевим урядникам. Днями голова облради знову навідається у Жиричі.