Григорій Недопад провів особистий прийом громадянДо голови обласної ради волиняни зверталися не лише з особистими питаннями, а й з проблематикою суспільної ваги.

Крім клопотань про матеріальну підтримку, подолання побутових та адміністративних труднощів волиняни також просили сприяння у впливі на законотворчі процеси.  Зокрема, Тетяна Іовенко та Людмила Патіюк звернулися до Григорія Недопада з проханням про підтримку малого підприємництва.Нові правила для мікробізнесу вимагатимуть використаннякасових апаратів, з чим ФОПи не погоджуються. "З нового року в силу вступають зміни, які змусять бізнес використовувати касові апарати, - розповідає Тетяна Іовенко. - Реєстратори розрахункових операцій поки недосконалі і погано працюють, крім того, не всі підприємці готові перейти на фіскалізацію бізнесу. Багато застережень щодо первинних документів, адже не всі підприємці їх мають на товар".

Підприємцями напрацьовано компромісний варіант законопроєкту, про підтримку якого і просять представники малого бізнесу. Інакше, прогнозують вони, частині підприємців буде вигідніше знятися з реєстрації і піти в тінь:«В нас залишиться не фіскалізована перша група - це підприємці без найманих працівників. Тобто, аби уникнути встановлення касових апаратів, людям доведеться перейти в першу групу, а це, в свою чергу, тягне за собою розірвання трудових договорів, а кожного продавця зробити ФОПом першої групи".

Григорій Недопад запевнив: звернення людей візьме до уваги та ініціюватиме його розгляд під час засідання Асоціації обласних та районних рад.  "В таких складних для малого бізнесу умовах підприємцям легше піти в тінь, а це негативно відобразиться на бюджетах усіх рівнів, - зазначив голова обласної ради. – Це питання ми зможемо також розглянути під час сесійного засідання обласної ради".