Григорій Недопад: "Ми продовжимо курс розвитку""Довіра, яку я сьогодні отримав, означає величезну відповідальність перед громадою Волині. Щиро вдячний Ігорю Палиці та Ірині Вахович, головам обласної ради минулого скликання, які внесли визначальний вклад у розвиток Волинської області", - заявив новообраний голова обласної ради відразу після озвучення результатів виборів за очільника головної представницької влади області.
Пізніше, на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук він зауважив, що одним із прикладів успішних рішень стала ініціатива Ігоря Палиці щодо створення комунального підприємства «Волиньприродресурс», яке за перший місяць роботи видобуло рекордні обсяги бурштину. "Це підприємство наповнюватиме бюджет області, тим самим розвиваючи усю Волинь. Подібних ефективних рішень за попередню каденцію прийнято чимало, потужними реалізованими проєктами стали завершення будівництва і відкриття Волинського обласного перинатального центру, капітальний ремонт Волинської обласної інфекційної лікарні, ефективне використання природних ресурсів області та чимало іншого. Тож ми продовжимо курс розвитку, щоб не тільки утримати, але і примножити здобутки, корисні та необхідні всій волинській громаді", - прокоментував голова обласної ради.юї
"Виклики, які стоять перед нами сьогодні – надскладні. В першу чергу маємо зробити все можливе і неможливе, щоб подбати про своєчасне і якісне лікування хворих на коронавірус, забезпечити всім необхідним медичні заклади, адже від цього залежить життя людей. Децентралізація теж вимагає нових підходів для якісного і швидкого розвитку об’єднаних громад. Питання збереження екології, турбота про унікальні природні та заповідні зони Волині повинні постійно перебувати у пріоритеті. Минулі вибори показали, що люди довіряють справам, а не красивим гаслам, особливо зараз, в часи коронакризи. Тому Волинська обласна рада нового скликання має працювати злагоджено, показати більше дії та результату. Особисті амбіції та політичні гасла представникам різних політичних сил варто відкласти в сторону. Єдиним спільним гаслом має стати якісна і невтома праця на благо волинян! Тому до дії, не маємо права втрачати час, необхідно використовувати кожну можливість, щоб показати якісну роботу і забезпечити позитивні зміни, які відчують і підтримають люди", - озвучує свої наміри Григорій Недопад.