Горохів відзначив 781-шу річницю заснування10 червня, у свято Воскресіння Господнього, горохівчани традиційно відзначали день міста.

На центральній площі Незалежності було галасно і людно: діти розважалися на різноманітних атракціонах, а для дорослих організували урочистий концерт за участі місцевих колективів.
Із вітальними словами, за дорученням голови Волинської обласної ради Григорія Недопада, до містян звернувся депутат найвищого представницького органу краю, помічник народного депутата України Вячеслава Рубльова Юрій Харченко.
«Горохів змінюється, він квітне алеями та тішить оновленими площами, охайними та освітленими вулицями, чудовими зонами відпочинку для дітей та спортивними майданчиками для дорослих. Щоразу, коли повертаюся до міста, відзначаю його оновлення. Знаю, на черзі у нас – депутатів різних рівнів і горохівської громади – ще багато важливих справ. Переконаний, що у єдності, розумінні та повазі зможемо зробити дуже багато», – переконаний депутат.
Нагадаємо, що на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка та власне площі Незалежності в м. Горохів у 2018 році з обласного бюджету виділили 500 тисяч гривень.
Минулоріч завдяки співпраці з народним депутатом Вячеславом Рубльовим та депутатським корпусом Волинської обласної ради, на потреби Горохівського району надійшло 1 млн. 325 тис. грн.